Divišov 2017

  • FT 1
  • 1. Hanson Schruf AUT
  • 2. Rob Sijbring NED
  • 3. Aleš Plecháč CZE
  • 4. Yasmin Poppenreiter AUT
  • 5. Martin Sulzbacher AUT
  • 6. Andres Kehr AUT
  • 7. Jiří Kraus CZE
  • 8. Aleš Exler CZE
  • 9. Václav Gehart CZE
  • 10. Michal Špaček CZE
  • 11. Roman Janošťák CZE
  • 12. Marcel Oravec CZE
  • 13. Herbert Lahmer AUT
  • 14. Jan Vondrášek CZE
  • 15. Michael Hádek CZE
  • 16. Georg Katzler AUT
  • 17. Tomáš Kis SVK
  • FT Classics
  • 1. Jiří Kraus CZE
  • 2. Aleš Plecháč CZE
  • 3. Michal Hloušek CZE
  • 4. Petr Mrázek CZE
  • 5. Jakub Matějíček CZE
  • 6. David Havlíček CZE
  • 7. Petr Kolář CZE
  • 8. Jiří Mikšovský CZE
  • 9. Ladislav Suk CZE
  • 10. Vladimír Danko SVK
  • 11. Petr Hloušek CZE
  • FT Veterán
  • 1. Jaroslav Franců
  • 2. Jiří Slezák 
  • 3. Václav Kvíz 
  • 4. Tomáš Pich
  • 5. Alois Petrovský
  • 6. Ladislav Riči
  • 7. Jiří Kozák
  • 8. Jiří Wurm
  •  
  •  

 

Výsledky mezinárodního mistrovství české republiky 2016 kategorie FT1: 

1. Vittorio Emanuele Marzotto (ITA) 

2. Pavol Pučko (CZE) 

3. Hanson Schruf (AUT) 

4. Aleš Exler (CZE) 

5. Marco Buzzi (ITA) 

6. Yasmin Poppenreiter (AUT) 

7. Roman Janošťák (CZE) 

8. Rob Sijbring (NED) 

9. Jan Vondrášek (CZE) 

10. Dan Plecháč (CZE) 

11. Georg Katzler (AUT) 

12. Jiří Kraus (CZE) 

13. Michal Špaček (CZE) 

14. Gianluca Compri (ITA) 

15. Zekir Avci (CZE) 

16. Martin Sulzbacher (AUT) 

17. Tomáš Kis (SVK) 

seriálu se zúčastnili mimo body na 17" palcových kolech také: Jan Halbich Roman Cikánek Aleš Cikánek

Výsledky mezinárodního mistrovství české republiky 2016 kategorie FT Classics: 

1. Pavel Balšínek 

2. Petr Mrázek 

3. Martin Hakl 

4. Jiří Kraus 

5. Michal Hloušek 

6. Aleš Plecháč 

7. Jiří Mikšovský 

8. Dan Plecháč 

9. Ladislav Suk 

10. David Havlíček 

11. Roman Janošťák 

12. Petr Hloušek 

13. Petr Kolář

14. Libor Nový 

15. Vladimír Višváder 

16. Alois Petrovský 

17. Jan Volák 

18. Vladislav Hudák

Výsledky Poháru veteránů 2016 :

1. Jiří Slezák 

2. Václav Kvíz 

3. Jiří Slezák ml. 

4. Jakub Štěpánek 

5. Jiří Wurm 

6. Jaroslav Franců 

7. Tomáš Pich 

8. František Chvojka 

9. Stanislav Pavelka 

10. Jiří Kozák 

11. Martin Hakl 

12. Vojtěch Kurial 

13. Matěj Hakl

PRŮBĚŽNÉ BODOVÁNÍ

MČR FLAT TRACK 2015

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FLAT TRACK 2015.doc (138240)

 

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014

FLAT TRACK

 

11.10.2014 po posledním závodě v Chabařovicích...

KATEGORIE FT1:

PRVNÍ MÍSTO: HANSON SCHRUFF

DRUHÉ MÍSTO: SIJBRING ROB

TŘETÍ MÍSTO: PUČKO PAVEL

 

KATEGORIE CLASSICS:

PRVNÍ MÍSTO: MICHAL HLOUŠEK

DRUHÉ MÍSTO: RADEK PECINA

TŘETÍ MÍSTO: TOMÁŠ MATIČKA

 

POHÁROVÝ ZÁVOD VETERÁNŮ

PRVNÍ MÍSTO: FRANTIŠEK CHVOJKA

DRUHÉ MÍSTO: JAN ŠKODA

TŘETÍ MÍSTO: JIŘÍ KOZÁK

 

BODY

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

FLAT TRACK 2014:

 

document(2).pdf (357191)

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2013

FLAT TRACK

 

12.10.2013 po posledním závodě ve Svitavách...

 

KATEGORIE FT1:

PRVNÍ MÍSTO: PAVEL BALŠÍNEK

DRUHÉ MÍSTO: ROMAN JANOŠŤÁK

TŘETÍ MÍSTO: RADEK PODHADSKÝ

 

KATEGORIE CLASSICS:

PRVNÍ MÍSTO: MICHAL HLOUŠEK

DRUHÉ MÍSTO: MICHAL ŠPAČEK

TŘETÍ MÍSTO: DAVID HAVLÍČEK

 

 

 

POHÁROVÝ ZÁVOD VETERÁNŮ

PRVNÍ MÍSTO: JIŘÍ KOZÁK

DRUHÉ MÍSTO: FRANTIŠEK CHVOJKA

TŘETÍ MÍSTO: JAN SOCHOR

BODY MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FLAT TRACK 2013

 

Aktualizováno 10.9.2013! Neoficiální soukromá statistika!    
           
FT1 BODY CLASSICS BODY VETERAN BODY
Radek Podhadský 146 Michal Hloušek 164 Jiří Kozák 147
Pavel Balšínek 144 Michal Špaček 161 František Chvojka 137
Roman Janošťák 141 David Havlíček 136 Jan Sochor 127
Hanson Schruff 104 Petr Mrázek 132 Martin Hakl 27
Yasmin Poppenreitier 72 Tomáš Matička 127 Bořek Šimůnek 23
Petr Kadavý 71 Radek Pecina 121 Robert Heider 11
Aleš Exler 61 Luděk Šimůnek 76    
Matěj Škubal 57 Richard Bayer 63    
Jan Vondrášek 45 Marek Menšík 54    
Avrcas Kehr 44 Thomas Van Nes 23    
Pavol Pučko 36 Luboš Hromádka 17    
Rob Sijbring 31 Jan Kratochvíl 5    
Jan Jaroš 31        
Martin Málek 27        
Jan Willem Jansen 22        
Marcel Oravec 20        
Jirka Něnec 20        
Simon Hut 17        
Vlado Višváder 9        
Radek Grulich 7        
Tomáš kis 5