Vítejte na Original - flattrack!

    Tento web je věnován všem, kteří se zajímaji o tuto motocyklovou disciplínu. Flat track neboli americká plochá dráha se u nás objevil 2011. Od toho roku 2011 se u nás odjely  dva ročníky, seriálu nazvaného: Czech flat track serie. Sezóna 2013 poprvé proběhla pod AČR a to jako mezinárodní mistrovství České Republiky a přitom už zůstalo. Také se unás jezdí FIM mezinárodní mistrovství o světový pohár (jeden závod u nás, ostatní v zahraničí). Jak do MMČR tak do FIM závodů se lze přihlásit bez kvalifikace, záleží jen na vaší odvaze.

    Cílem tohoto webu je přilákat nové fanoušky a jezdce, seznámit lidi s tímto adrenalinovým závoděním. Flat track je už ze své podstaty velmi jednoduchý a není nijak zvlášť finančně náročný. Rozhodně ne, když si uvědomíme, že jde o závodění na motorkách a konkurence schopný stroj v nejprestižnější kategorii pořídíte do sto tisíc korun, včetně výbavy. Vše je totiž jen ve vašich rukách, žádná elektronika, laborovaní s gumami a výkonem.

    Flat track je čistě o závodění. Jde jen o to, kdo projede cílem jako první!

    Seznamte se s tímto sportem. Bavte se našimi fotkami, videy i příběhy. Velmi rádi vás uvidíme na závodech buď jako diváky nebo nové začínající jezdce.

    Díky za pozornost a těšíme se naviděnou.

    Ps.: Přečtěte si v sekci článků jak jsem začínal, jde to i se strojem za pár tisíc.

                                                                            Michal Špaček

NOVÍ MISTŘI MMČR VE FLAT TRACKU 2018

Mistr ČR ve FT1. Daniel Plecháč
Mistr ČR ve Classics: Aleš Plecháč
Pohár Veterán: Jaroslav Franců

 

Novinky

Reportáž z prvního závodu na Mušově.

27.05.2013 18:59
MČR Mušov 2013

Den otevřených dveří ve Svitavách.

23.03.2013 20:28
Prima akcička, přátelská atmosféra a zimní závod k tomu. Tři jezdci na tři kola. Vyhrál Luděk na Smokerově ČZ, na které dorazil po ose!

FIM MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FLAT TRACKU

21.03.2013 22:36
S radostí vám mohu oznámit, že máme našeho prvního jistého reprezentanta v mistrovství světa! Je to pohodář Jan Vondrášek. Paráda, "Wondry," nandej jim to!

Výstava Praha Holešovice naše prezentace!

08.03.2013 10:42
Budeme rádi, když se u nás zastavíte. Jsou přítomni kluci co flat track jezdí a rádi se s vámi podělí o svoje zkušenosti.

Licence

17.02.2013 21:56
    Pro letošní Czech flat track serii 2013 budou pro třídu Classics a FT1 Competition akceptovány licence AČR. A to jakékoliv - plochodrážní, silniční na enduro nebo cross...      Pro ty, kteří se chtějí účastnit světového šampionátu FIM ve flat tracku je...

Zbrojení našich jezdců...

09.02.2013 00:39
V dílnách se maká, jezdci nezahálí a letošní sezóna se blíží... Radkův Rotax Speciál alias "Kladivo na Finche" :-) Luďkův počin zas netřeba komentovat, můžeme se jen těšit. A naposled, můsí to taky nějak...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7