FT1 Competition

Aleš Exler

Jezdec, který skončil na druhém místě Czech flat trac seríe 2012 a to v sedle ryze české motorky VM 610F! Pro nadcházející sezónu 2013 si připravil stroj značky KTM.

Andreas Kehr

Jezdec z Rakouska na zelené Kawasaki 450.

Boris Jaroš

Česká značka VM 610 a jeji variace flat trackového speciálu VM 610 F. Momentálně ji sedlá její duchovní otec Boris Jaroš.

Emanuele Marzotto

Jeden z nejlepších jezdců dneška, Ital Emanuel Marzoto, syn výrobce plochodražních motorů značky GM.

Georg Katzler

Jezdec z Rakouska s číslem 72.

Hanson Schruff

Velmi rychlý jezdec z Rakouska. Novopečený vítěz FT1 2014.

Hubert Brunner

Nový jezdec 2015 z Rakouska.

Jan Vondrášek

Honza si vyzkoušel závody v zahraničí, v roce 2012 nás reprezentoval v mistrovsvtí světa. Začátek sezóny s Hondou:

Jan Wilem Jansen

Holanďan žijící ve Švícarsku, vážený a častý host u nás. Vícemistr Evropy, guru flat tracku, který u nás ve Svitavách pořádal úspěšnou mezinárodní školu americké ploché dráhy. Umí, co dodat:

Jirka Němec

Startuje na velmi povedeném stroji vlstní konstrukce s motorem KTM. V akci:

Marcel Oravec

Marcel Oravec s šťastným číslem 13, narozen 1977 Klatovy, jezdí za team  Black Baron Motorcycles Garage. FT1 Competition jezdí na upravené  Kawasaki ER 6FT r.v 2007. Má odjeté vsechny zavody Czech flat track serie 2012. V tomtéž roce se účastnil i Mistrovství světa na pražské...

Matěj Škubal

Nový jezdec na Suzuki.

Michal Bilík

Nevšední stroj, upravený speciál z Hondy Transalp:

Michal Špaček

Jezdec, který v roce 2012 vyhrál třídu Classics v Czech flat track sérii. Pak jezdil  tuto kategorii ještě 2013 (skončil druhý) a 2014 (skončil pátý). V těch třech předešlých letech také párkrát na svém staré motorce vyzkošel závody FIM světového poháru. V roce 2015 jako první přestoupil do...

Pavel Balšínek

Jezdec typu všechno nebo nic, bohužel pro vážné zranění vypadl hned na začátku sezony 2012. Do sezóny 2013 naštěstí odstartoval už s větším štěstím a skončil jako první oficiální Mistr České republiky! V depu:

Pavol Pučko

Vítěz Czech flat track serie 2012. Pátý v Mistrovství světa 2012! Jezdil na Husabergu. Pro nadcházející sezónu 2013 se stal oficiálním tovarním jezdcem ryze české motocyklové značky VM. V prvním závodě ukázal, že na to má a skončil první! V sezóně 2014 už startuje sám za zebe na upraveném...

Petr Kadavý

Jezdec FT1 na 2taktním stroji KTM...

Radek Grulich

Jezdec na Yamaze YZ 450.

Radek Podhadský

Radek se poprvé představil na prvním závodu MČR 24.5.2013 na Mušově a bylo z toho hnedkom skvělé třetí místo.

Rico Rosenberg

Nový jezdec 2015 ze Švícarska.

Rob Sijbring

Holanďan, který v roce 2013 skončil třetí v Mistrovství světa ve flat tracku, přislíbil svou pravidelnou účast v MČR 2014! Tak to se budeme těšit na dalšího kvalitního soupeře ze zahraničí.

Roman Janošťák

Motorka: Honda CRF 450R Kontakt:       ALIENBLUE@seznam.cz Vůbec první vítěz Czech flat track serie 2011 a třetí v roce 2012. Pro Romana je typická helma s rohy, ne nadarmo mu někteří říkají "Rohatej": Historie: S motorkou jsem se seznámil poprvé asi v pěti letech,...

Simon Hut

Jezdec z Holandska.

Tomas Kis

První jezdec ze Slovenska. A nový stroj pro sezónu 2015:

Yasmina Poppenreiter

Jediná žena v českém flat tracku, je to Rakušanka a je rychlá. Zvlášť pak v sezńě 2014, kdy za sebou nechala i naše jezdce, Oou Jéé :-)

Zekir Avci

Nový český jezdec do sezńy 2016. Začíná se strojem značky Husaberg, zátím ještě na enduro podvozku, kdy vyměnil pouze kola za pro flat track běžný rozměr 19 palců.