Nová objednávka gumy Shinko, pouze do 24.4.2018! Dodání cca 2-3 měsíce. Letos poslední šance, další kontajner bude až na podzim.

Novinky

Mezinárodní startovní listina - Mariánské lázně:

07.05.2015 21:12

Startovní listina.doc (146432)

Byly doplněny poupravené řády pro třídu veterá...

16.12.2014 10:50

MČR SVITAVY

20.09.2014 20:21

Dnes 20.9. se ve Svitavách konalo MČR ve flat tracku. Tradičně se odjely tři kategorie. V FT1 byl nejrychlejší Hanson Schruff, druhý skončil Pavol Pučko, jenž mu celé závody ze všech jezdců nejvíce šlapal na paty. Třetí dojel Rob Sijbring. Za zmínku jistě stojí čtvrté místo Yasmin Poppenreiter, která odjela polovinu finále na třetím místě a i v předchozích rozjížďkách se dokázala držet v první půlce startovního pole.

Classics vyhrál "jako obvykle" :-) Michal Hloušek, druhý pak byl Tomáš Matička a na třetím skončil šťastný David Havlíček. Doposud vedoucí jezdec MČR Radek Pecina pro technickou závadu nedojel finále, jinak měl našlápnuto bojovat o bednu.

Pohár Veteránů vyhrál František Chvojka, který se nejvíce přetahoval s Janem Škodou. Ten skončil druhý. Třetí dojel Martin Hakl, který soupeřil hlavně s Jakubem Štěpánkem.

Počasí vyšlo, diváci přišli a nikdo z jezdců se nezranil, co víc si přát?

Škoda jen, že do závodu FT1 nebyla připuštěna motorka s přestavěným plochodrážním motorem Jawa. Podle mě v tomhle AČR pochybilo a nezachovalo se dobře, když nepřesvědčivě vysvětlilo důvod zvláště pak, když nejdříve motorka prošla technickou přejímkou.

Oficiální pořadí se objeví jak bude k dispozici v záložce body MČR.

Jinak to ovšem byli fajn závody a jsem rád, že se postupně objevují noví jezdci. FLAT TRACK FOREVER!

14.05.2014 12:41

Video, prvních pět minut reportáže o flat tracku v Mariánských Lázních!

Výsledky MARIÁNSKÉ LÁZNĚ!

11.05.2014 09:18

V sobotu 10. května se v Mariánských Lázních odjelo letošní první mezinárodní MČR ve FLAT TRACKU. Večer před závodem zuřila silná bouřka, která dal trati zabrat. Tréninky proběhly na nevyhovující trati, kde se jezdci museli poprat s vyjetými kolejemi a kalužemi vody. Odměnou za to jim bylo, že pak už byla trať jen lepší a závody si nakonec všichni pochvalovali. Závodu se zúčastnilo i několik zahraničních jezdců z Rakouska, Holandska a Slovenska. Diváci tak měli možnost shlédnout kvalitní závody a věřím, že hned za týden 17. května se ve Svitavách odjede podobně zajímavý závod.

09.04.2014 09:30

závod v Marianských Lázních pro vás není vypsán. Pořadatel tam nenašel volný prostor. Premiéru si tak bohužel odbudete až ve Svitavách.

Nové technické řády 2014

24.02.2014 18:54

Došlo jen k drobným změnám, doporučuji pročíst...

Licence a startovní čísla.

21.01.2014 11:17

V článcích si lze najít návod pro vyřízení licence. Také se lze podívat se na seznam startovních čísel. Pokud jste noví jezdci, můžete si zvolit číslo, které ještě není zabrané a informovat mě o něm, aby vám bylo potvrzeno. Michal.